Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2009 yılında ülkemiz sanayi kuruluşlarının; Paslanmaz Filtre, Elek, Süzgeç, Tel ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerine başlayan firmamız geride kalan 11 yıllık süreçte, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla, alanında güvenilir ve aranır bir firma olmuştur. Sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almak için sürekli kendini geliştiren ve çağın gelişimlerine ayak uyduran üretim politikasını benimsemiş, müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktadır.

Gün geçtikçe artan müşteri ihtiyaç ve taleplerine daha etkin cevap vermek amacıyla, 2019 yılında İstanbul Bayrampaşa’daki yeni üretim alanına taşınarak faaliyetlerine daha kapsamlı şekilde devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Paslanmaz Filtre, Elek, Süzgeç, Tel imalat ve satış faaliyetlerinde sanayinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek.

VİZYONUMUZ

Paslanmaz Filtre, Elek, Süzgeç, Tel faaliyet alanlarında güvenilir ve saygın bir firma olmak.

KALİTE POLİTİKASI

PASLANMAZ FİLTRE, ELEK, SÜZGEÇ, TEL imalat ve satışı konularında hizmet veren SELÇUK ENDÜSTRİ kendi sektöründe güvenilirlik ve hizmet kalitesi ile lider bir kuruluş olma ilkesini benimsemiştir.

Şirketimizin kalite politikasının temelini; yürürlükteki yasal şartlara uymak, sürekli iyileştirmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli geliştirmek oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirmek ilkemiz doğrultusunda Şirketimiz ürünün tedarik edilmesinden son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamalarda müşteri istek ve ihtiyaçlarını gözeten bir hizmet anlayışı ile çalışmakta olup, müşteri ihtiyaçlarına ve şikâyetlerine en kısa sürede cevap verebilmeyi kendisine ilke edinmiştir.